Σάββατο, 30 Μαρτίου 2013

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ αποτελέσματα 24η αγωνιστική

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ               3      2    ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ               2      1    Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡ.         0      1    ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ     4      2    Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ       0      0    ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡ.     1      0    ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΗΝΥΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΗΛΙΑ ΖΩΜΕΝΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ Γ.ΑΡΧΗΓΟ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ Α. ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΩΓΩΝΙΔΗ ΦΩΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

                                                                                Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ      









ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 0 - 0

ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΣΑΜΠΙΑΣΒΙΛΙ ΛΕΒΑΝ-Χ''ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΩΓΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΛΑΜΙ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΝΤΟΚΟΥ ΡΕΝΑΤΟ-ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΗΣ

ΑΝΑΠ/ΚΟΙ: ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ-Χ''ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ-ΣΕΚΕΣΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ-ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΑΛΛΑΓΕΣ:

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ
Χ''ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ Μ
ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΣΤ

                        ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2012-2013




                                             ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ  ΕΥΟΣΜΟΥ

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2013

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα 23η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ             2      1      ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ                 1      2      ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ             2      2      ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡ.

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.             1      2      ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ          4      4      ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ                   7      0      ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2013

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Νεότερα αποτελέσματα

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ       1            2          ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ         7            0          ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ - ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 7 - 0

ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ-Χ''ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Σ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ Γ-ΣΑΜΠΙΑΣΒΙΛΙ Λ-ΠΩΓΩΝΙΔΗΣ Π-ΛΑΜΙ Γ-ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Λ-ΜΗΛΙΩΝΗΣ Η-ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΣΤ-ΝΤΟΚΟΥ Ρ-ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ Μ

ΑΝΑΠ/ΚΟΙ: ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ Π-Χ''ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Γ-ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ Θ-ΧΑΤΣΙΚΙΔΗΣ Μ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α-ΣΕΚΕΣΛΙΔΗΣ Ν

ΑΛΛΑΓΕΣ

ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ Χ΄΄ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ
Χ''ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΩΓΩΝΙΔΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΗΛΙΩΝΗ

ΤΑ ΓΚΟΛ

1-0      ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
2-0      ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
3-0      ΝΤΟΚΟΥ ΡΕΝΑΤΟ
4-0      ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
5-0      ΝΤΟΚΟΥ ΡΕΝΑΤΟ
6-0      ΝΤΟΚΟΥ ΡΕΝΑΤΟ
7-0      ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Σάββατο, 16 Μαρτίου 2013

Ο καταρτισμός των νέων ομίλων στην κατηγορία Προπαίδων 9 Χ 9 ΑΠΛΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ

5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ)




1. Αίας Ευόσμου



2. ΑΕ Ευόσμου



3. Κεραυνός Ωραιοκάστρου



4. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

   Όλοι οι παραπάνω αγώνες θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 23 – 24 Μαρτίου 2013

Ανακοίνωση της Επιτροπής Πρωταθλήματος Υποδομών της Ε.Π.Σ. Μακεδονίας

Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος Υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 19 Μαρτίου 2013 και ώρα 13.00 στα γραφεία της Ένωσης (Τσιμισκή 31 – 2ος όροφος) θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση αγώνων της φάσης των «16» στις κατηγορίες Νέων και Παίδων.




Καλούνται οι υπεύθυνοι των ομάδων που θα αγωνιστούν σ’ αυτήν τη φάση να γνωστοποιήσουν στην Ε.Π.Υ. τα γήπεδα που θα χρησιμοποιήσουν ως έδρα, γιατί οι αγώνες είναι διπλοί. Στους αυτής της φάσης και στην κατηγορία Νέων θα χρησιμοποιηθεί διαιτητική τριπλέτα και εφόσον υπάρχει δυνατότητα θα εφαρμοστεί και στην κατηγορία Πάιδων.



Το Σάββατο 23 Μαρτίου 2013 θα προγραμματιστούν όλοι οι αγώνες στις κατηγορίες Νέων, Παίδων, Προπαίδων 11 Χ 11 και Προπαίδων 9 Χ 9, τόσο των ομίλων ισχυρής δυναμικότητας, όσο και των ομίλων απλής δυναμικότητας.



Την Κυριακή 24 Μαρτίου 2013 (παραμονή της Εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου) δεν θα διεξαχθεί κανένας αγώνας.

Κυριακή, 10 Μαρτίου 2013

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ αποτελέσματα 22η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ            3       1          ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡ.               2       4          ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ           3       1          ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ             1       0           Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ

Ν. ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ     2      0          ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.
 
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ              1       2          ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ.ΕΛΛΗΝΩΝ - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 1 - 2

ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ-Χ''ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Σ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ Γ-ΠΩΓΩΝΙΔΗΣ Π-ΣΑΜΠΙΑΣΒΙΛΙ Λ-ΜΗΛΙΩΝΗΣ Η-ΛΑΜΙ Γ-ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΣΤ.-ΨΩΜΙΑΔΗΣ Σ-ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ Μ-
ΝΤΟΚΟΥ Ρ

ΑΝΑΠ/ΚΟΙ: ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ Π-Χ''ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Γ-ΧΑΤΣΙΚΙΔΗΣ Μ-ΣΕΚΕΣΛΙΔΗΣ Ν-ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Λ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α-ΟΦΛΙΔΗΣ Π

ΑΛΛΑΓΕΣ:

OΦΛΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΨΩΜΙΑΔΗ

Χ''ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΣΤ

ΧΑΤΣΙΚΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΜΑΝ

ΤΑ ΓΚΟΛ

ΔΥΟ (2) ΓΚΟΛ ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΜΑΝ.

Σάββατο, 9 Μαρτίου 2013

Ο προγραμματισμός των αγώνων Ανδρών για το Σ/K 23 - 24 Μαρτίου 2013

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι το Σαββατοκύριακο 23 – 24 Μαρτίου 2013 (παραμονή 25ης Μαρτίου) θα προγραμματιστούν οι αγώνες του ομίλου Προβιβασμού και του ομίλου Αποφυγής Υποβιβασμού της Α1 Ερασιτεχνικής κατηγορίας, του 1ου, του 2ου, του 3ου και του 4ου ομίλου της Α’ κατηγορίας, του 1ου, του 2ου και του 3ου ομίλου της Β’ κατηγορίας και του 4ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας.

Ο προγραμματισμός των αγώνων Υποδομής για το Σ/K 16 - 17 Μαρτίου 2013

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής της Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι το Σάββατο 16 Μαρτίου 2013 (προπαραμονή Καθαράς Δευτέρας) θα προγραμματιστούν οι αγώνες ΜΟΝΟΝ των κατηγοριών Νέων, Παίδων και Προπαίδων 11 Χ 11 των ισχυρών ομίλων που οδηγούν στην ανάδειξη πρωταθλητή και οι εξ’ αναβολής αγώνες της κατηγορίας Προπαίδων 9 Χ 9.




Την επόμενη ημέρα, Κυριακή 17 Μαρτίου 2013 (παραμονή Καθαράς Δευτέρας) δεν θα οριστεί κανένας αγώνας.

Ο προγραμματισμός των αγώνων Ανδρών για το Σ/K 16 - 17 Μαρτίου 2013

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι το Σαββατοκύριακο 16 – 17 Μαρτίου 2013 (παραμονή Καθαράς Δευτέρας) θα προγραμματιστούν οι αγώνες ΜΟΝΟΝ του ομίλου Προβιβασμού και του ομίλου Αποφυγής Υποβιβασμού της Α1 Ερασιτεχνικής κατηγορίας και οι εξ’ αναβολής αγώνες του 4ου ομίλου της Α’ κατηγορίας, Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου και του 5ου ομίλου της Β’ κατηγορίας, Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Κυριακή, 3 Μαρτίου 2013

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα 21η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ          3      2    ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ      3      1    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ              2      3    ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ              2       0    ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ          3       1    ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡ.         2       2    Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

Σάββατο, 2 Μαρτίου 2013

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Νεότερα αποτελέσματα 21η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ         3      2      ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     3       1      ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ         3       1     ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ