Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2013

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα 10η αγωνιστική

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ         3      3    ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ                    4      0    ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                  3      1    ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       1      2    ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ  1      0    ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ           0      1     ΠΑΟΚ ΚΥΜ-ΜΑΛΓ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ            0      0     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2013

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Aποτελέσματα 9η αγωνιστική

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ                2    0    ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ      2    0    ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ        2    2    ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ                 0     2   ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ              6    2    ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ    1    1    ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ                     0     1    ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2013

ΧΟΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


                

  ΕΤΗΣΙΟΣ ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013                                                                                                                                                                 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα 8η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                    0      2     ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         1      2   ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ    1      1    ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ             1      1    ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ              1      1    ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ                         3      0    ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ   2      0    ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

Πέμπτη, 7 Νοεμβρίου 2013

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08/11/13 ΚΑΙ ΩΡΑ 20:00 ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Ο ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ

Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2013

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα 7η αγωνιστική

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ           2           1      ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ           2           4     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ             0           0     ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  2           1     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ   0            3    ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ             1            1    ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ          2            1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ